Fenerbahçe Transfer Gelişmesi(Attila Szalai)

Geçtiğimiz günlerde 6-0 Gençlerbirliği galibiyetinden sonra Fatih Terim transfer hedeflerini duyurdu. Duyurdukları isimlerden Mostafa Mohamed bir takımla anlaşma konusunda yakın olduğunu söylemişti. İmzalar için Fransa’ya bile gitmişti. Bir kaç transferinde de olumsuzluklarla karşılaşan Galatasaray kötü bir durumda kalmıştı. Fenerbahçe transfer de çoktan adımları atmıştı.

Sarı-kırmızılı ekip gözüne kestirdiği yetenekli bir oyuncu olan Attila Szalai ile umutları biraz artmıştı. Ama niye Galatasaray için işler iyi gitmedi. Yetenekli oyuncunun Fenerbahçe çoktan transfer konusunda ilerlemeler kaydetmiş hatta Sabah haber sitesinde yazanlara göre bir kaç gün için de İstanbul’a gelip 3 yıllık bir sözleşme imzalaması bekleniyor.

Sarı-lacivertlilerin tarafından bakacak olursak takımlarına iki ayağı ile oynaya bilen genç yetenekli bir stoper almak üzereler. Transfer aşamasında oldukça önde olan kanarya 23 yaşındaki Macarlı futbolcuyla ve şuan bulunduğu Apollon Limassol takımı ile de anlaştı. Fenerbahçe bu yetenekli oyuncu için Kıbrıs takımına 1.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.

Bu transferden sonra Fenerbahçe’nin şuan stoperde bulunan LEMOS ile yolları ayırması ön görülüyor.(Sabah)

Facebook Sayfalarımıza da Bekleriz: Galatasaray , Fenerbahçe , Beşiktaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir